WhatsApp

SAUNA

Yazar: huseyin 25/09/2020 0 Adet Yorum Yapıldı Hizmetlerimiz,

 

İhtiyaç duyulan büyüklük ve nitelikte saunayı müşteri isteklerine göre projelendiriyor ve uygulama yapıyoruz. Tüm imalat sürecinde kaliteli işçilik ve uygun fiyat ile sizlere hizmetler sunuyoruz. Eğer evinize konut tipi bir "ev saunası" yaptırmak istiyorsanız. Bunun için özel bir yer ayırmanıza gerek kalmadan kullanmadığınız küçük bir odanızı, merdiven altında ardiye olarak kullandığınız bir alanı veya banyonuzun bir bölümünü çok ekonomik bir şekilde bir günde saunaya çevirebilirsiniz.

 

Sauna Nedir?

Vücuda uygulanan sıcaklıkla kişinin terlemesinin sağlandığı ahşap ve ayrıca izolasyon yapılmış bir odadır. Sauna nedir? denildiğinde aklımıza hemen sıcak ve buharlı bir oda gelir, ama aslında saunada buhar değil kuru sıcak bulunur. Buhar sadece kabindeki nem oranını arttırmak için ısıtıcıdaki özel volkanik taşların üzerine su döküldüğü zaman oluşur.

Böylece oluşan sıcak ve nemli ortamda vücut terlemiş olur ve sauna kullanımı gerçekleşir. Böylece gündelik hayatlarında yeterince terleyemeyen kişiler sauna kullanımıyla daha sağlıklı bir vücuda sahip olurlar. Bu kişiler üzerinde saunanın faydaları ilerleyen yıllarda gözle görünür bir biçimde kendini göstermektedir. Havuzman olarak sağlığınıza değer veriyor ve size daha sağlıklı bir yaşam için evinizde ahşap saunayı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Günümüzde sağlıklı bir vücuda ve zihne sahip olmanın değeri gün geçtikçe daha iyi anlaşılmaktadır. "Sauna" kullanımı en doğal ve sağlıklı olarak vücudumuzu dinlendirme ve zindelik kazandırma yöntemlerinden birisi olarak göze çarpmaktadır. İnsan sağlığına bir çok yönden olumlu etkilerinin olduğu bugün tıp dünyasında kabul görmektedir.

 

 

 

Etiketler: Makale Blog Yazılar

Yorum Yap